Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/tvjelmas/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_compilebase.php on line 75

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvjelmas/public_html/modules/blockcart/blockcart.php on line 158
Hakkımızda - Elmas Dünyası

Aren Kuyumculuk - elmasdunyasi.com

Hakkımızda

Türkiye’nin altın ile mücevher üretim ve satış merkezi Kapalıçarşı’da 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Aren Kuyumculuk olarak biz, sektörde adımızı butik atölyecilik faaliyetlerimizle duyurduk. Sektördeki mağazalara ve bireysel müşterilerimize elmas ve pırlanta başta olmak üzere zümrüt, yakut, safir gibi değerli taşların kullanıldığı özgün ve trend modellerimiz üretim ve satış hizmeti sunarak hakkettiğimiz yeri edindik.

Aren kuyumculuk olarak katıldığımız fuarlarda özgün modellerimizle tasarım ödülleri kazanmamızın yanı sıra, şık tasarımlarımızı cazip fiyatlarla mücevher tutkunlarına sunmayı ilke edindik. İstanbul Kuyumcular Odası ( İKO) üyesi olan firmamız Sektörde imalat ve satış ile gelişen 40 yıllık bu birikimi,  TSE  tarafından  marka tescil işlemi adımıza yaptırılmış olan “elmasdunyasi" markası ile     e-ticaret dünyasına taşıdık.

Dürüstlük ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibimiz olarak benimseyerek hizmetlerimizi https://www.elmasdunyasi.com ile online platforma taşıyarak Aren Kuyumculuk ürünlerini e-ticaret ortamında daha çok mücevher severin beğenisine sunuyoruz.Başarı ve sürekliliğin teminatının, dürüstlük ilkesi olduğuna inanan ekibimizle birlikte nihai tüketiciye ulaşıp, mücevher tutkunlarına en uygunu, estetiği ve kaliteyi sunarak Türkiye’nin yenilikçi, istikrarlı, güvenilir ve konusunda en iyi hizmet veren firması olmayı hedefliyoruz.

  • Sertifikalı %100 Orijinal ürünler
  • Müşteri Memuniyet Garantisi
  • 14 Gün İade Garantisi

Atölye Mağazamız

 

      

                      

                   Atölye Mağazamıza bekleriz

Atölye mağazamıza gelip, dilediğiniz ürünleri tamamen size özel birlikte tasarlayabiliriz.

FİRMAMIZ

Firmamız,  Kılıççılar Sok. Çuhacı Han Üst Kat No:34/1 Kapalıçarşı-Fatih/İstanbul  adresinde, atölye mağaza konseptinde  hizmet  vermektedir. Çalışma saatleri dahilinde istediğiniz  zaman uğrayabilir, sizleri misafir ederken kullanmış olduğunuz mücevherlerin, imalat aşamaları  hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.